HAKKIMIZDA

ADABİRTEK OSGB

Hakkımızda

Ada Birtek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Mayıs 2016 Tarihinde Muğla Da Kurulmuş, Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Tarafından Haziran 2016 Tarihinde 2419 Belge Numarası İle Yetkilendirilmiştir.

Kuruluşumuzdan Henüz Kısa Bir Zaman Geçmesine Rağmen Başta MUĞLA Olmak Üzere AYDIN, DENİZLİ, BURDUR VE ANTALYA İllerinde Beş Yüz Firmaya Hizmet Vermekteyiz.

Ada Birtek OSGB; Bu Kısa Zamanda Birçok Yatırımını Da Gerçekleştirmiş Ve Gezici İSG Hizmetleri (Sağlık Tarama Araçları) Alanında Bölgenin İlk Ve Tek Yetkili Kurumu Haline Gelmiştir. Bunun Yanı Sıra Tecrübeli Makine Ve Elektrik Mühendislerimizle Elektrik Periyodik Kontrolleri (Paratoner, Pano, Gövde Topraklamaları, İç Tesisat Uygunluk Belgesi, Kaçak Akım Rölesi Vb. ) Makine Periyodik Kontrolleri (Forklift, Vinç, Kompresör, Hidrafor, İskele, Platform, İş Makinesi Uygunluk Belgesi Vb.) Yapmaktayız.

Ada Birtek OSGB, Çalıştığı Firmalara Sektörel Mühendislik Branşların Da Görevlendirme Yapabilen Tek Firmadır.

Ada Birtek OSGB Olarak; 2018 Yılında Bursa’ya Açacak Olduğumuz Şubemiz İle BURSA, YALOVA, BALIKESİR, KÜTAHYA, BİLECİK, KOCAELİ VE SAKARYA İllerinde De Hizmet Vermeyi Hedeflemekteyiz.

Ada Birtek OSGB, Uluslararası Standartlarda Hizmet Sağlayarak, Teknolojik Donanımı Ve Tecrübeli Ekibiyle Bölgenin En Önemli İş Sağlığı Ve Güvenliği Firmasıdır.

Sözü Daha Fazla Uzatmadan Sizi Keyifli Bir İSG Yolculuğuna Çıkartmak İsterim.

Sağlıcakla Kalın,

Genel Müdür

Özkan BOZKURT